27 listopada 2013

"Trzy ofiary śmiertelne, szesnaście osób poszkodowanych - karambol na A1 "

uwaga - jest to praca zaliczeniowa. Ma charakter jedynie poglądowy. News nie przedstawia rzeczywistych zdarzeń...


Na autostradzie A1 na wysokości miejscowości Kruszyn w kierunku Torunia, doszło do karambolu. Nie żyją trzy osoby, szesnaście zostało przewiezionych do pobliskich szpitali. Trwa akcja ewakuacji poszkodowanych.
   


   Ofiary śmiertelne to dwóch kierowców ciężarówek oraz pasażer auta osobowego. Oprócz osób, które zostały niezwłocznie przetransportowane śmigłowcami Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, na miejscu strażacy oraz ratownicy medyczni udzielają pomocy poszkodowanym.

   Bilans strat to ponad trzydzieści rozbitych samochodów i korek liczący ponad piętnaście kilometrów.

   Policja organizuje objazdy, prosząc jednocześnie kierowców o rozsądek i sprawdzanie komunikatów dotyczących nasilonego ruchu na drogach lokalnych.

   Sierż. szt. Patryk Leśniewski, rzecznik prasowy kujawsko-pomorskiej policji, informuje, iż prawdopodobną przyczyną katastrofy było zaparkowane na poboczu auto osobowe jak również gęsta mgła, która występowała lokalnie w godzinach porannych. Trwa badanie przyczyn tragedii.

 Jeśli posiadają Państwo aktualne informacje na temat karambolu, prosimy o skontaktowanie się z redakcją.wysłuchaj wypowiedzi sierż. szt. Patryka Leśniewskiego, rzecznika prasowego kujawsko-pomorskiej policji.
  

 


SKOMENTUJ PONIEŻEJ ARTYKUŁ:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

wyrzuć to z siebie...